Kāpēc izmantot auto pirmspirkuma pārbaudi?

Auto pirmspirkuma pārbaudeAutomašīnas iegāde ir viens no priecīgākajiem un aizraujošākajiem notikumiem, bet tas var būt arī uztraukuma un stresa pilns laiks, jo automašīna ir ļoti sarežģīts pirkums, kas prasa specifiskas zināšanas, lai iegādātos mašīnu, kura kalpos ilgu laiku. Iegādājoties lietotu mašīnu ir jābūt sevišķi uzmanīgiem, jo pat vismazākais bojājums var radīt lielus izdevumus nākotnē.

Mēs, Formatik autoserviss, piedāvājam auto pirmspirkuma pārbaudi, lai Jūsu pirkums nestu Jums ilgstošu prieku un gandarījumu!

Ko pārbauda auto pirmspirkuma pārbaudē?

Auto pirmspirkuma pārbaudes laikā tiek pārbaudīti dažādi faktori, kā piemēram, patiesais automašīnas nobraukums, tās virsbūve un citi, ko bieži vien automašīnas pārdevēji noklusē, lai tā būtu pievilcīgāka. Lai noteiktu automašīnas patieso stāvokli ir nepieciešams profesionālis, kas spēs noteikt jebkuru mašīnas defektu. Pirmspirkuma pārbaudē ietilpst:

  • automašīnas patiesais nobraukums. Pārbaudām patieso nobraukumu, jo odometra koriģēšana ir populāra ne tikai Latvijā, bet arī citās valstī Liels automašīnas nobraukums liecina par to, ka tā ir daudz pavadījusi kustībā, tādēļ var būt nolietojušās dažādas detaļas.
  • ritošās daļas pā Pārbaudām automašīnas mezglu un detaļu kopumu. Ritošā daļa var būtiski ietekmēt komfortu un drošību uz ceļa, tāpēc ir svarīgi to pārbaudīt. Stūrēšanas iekārta ir viena no lietām, ko pārbaudām, lai vadāmība uz ceļa būtu droša un ērta. Nosakām bojāto daļu un tās izmaksas, lai varat apsvērt visus faktorus pērkot automašīnu.
  • virsbūves pā Pārbaudām dažādus virsbūves defektus, kas var rasties dažādu iemeslu dēļ, kā piemēram, buktes vai vides apstākļu dēļ. Bieži vien pēc virsbūves pārbaudes ir iespējams izmeklēt tālākus iespējamos defektus. Nosakām, vai automašīnas virsbūve ir deformēta un labota, kā arī, ja tā ir tikusi labota, remonta kvalitāti.
  • krāsas pā Šajā pārbaudē nosakām, vai detaļas ir krāsotas vai labotas, kas var būt dažādu iemeslu dēļ, kā piemēram, avārija, vides apstākļi u.c. Mērām krāsas biezumu, kas daudz pasaka par automašīnas krāsu un virsbūvi.
  • detaļu pārbaude. Nosakām, vai automašīnai ir mainītas detaļas un ja ir, kuras. Detaļu maiņas iemesli var būt dažādi, kas var liecināt par to, kādas problēmas automašīnai ir bijušas, kā arī to, vai automašīnas detaļas ir labā stāvoklī to maiņas dēļ.
  • elektronikas un aprīkojuma pā Pārbaudām, vai elektronika un aprīkojums nav mainīts un nosakām to, kas tieši ir mainīts. Ne mazāk svarīgi ir noteikt, vai elektronika darbojas, jo bieži vien elektronikas maiņa ir ļoti dārga un sarežģīta.
  • salona pārbaude. Nosakām, vai automašīnas salons un komplektācija atbilst tās izlaidumam.

Pēc pirmspirkuma pārbaudes sniegsim Jums informāciju par automašīnas stāvokli un padomu automašīnas iegādē. Šī pārbaude ļaus Jums pieņemt lēmumu un būt drošiem, ka iegādājaties to, kas tiek solīts.

 Mūsu atrašanās vieta Valmierā, Voldemāra Baloža iela 13, LV-4201