Kas ir automašīnas  ritošā daļa?

Ritošās daļas remontsRitošā daļa ir viena no automašīnas galvenajām sistēmām, kas nodrošina Jūsu un citu drošību uz ceļa, tāpēc mēs veiksim pilnu ritošās daļas pārbaudi, lai to nodrošinātu. Automašīnas ritošo daļu ir vēlams pārbaudīt vismaz divas reizes gadā, kā arī nesaprotamu trokšņu gadījumā, pirms un pēc gariem braucieniem vai arī spēcīga trieciena ceļa bedrē .

Ritošā daļa ietekmē amortizācijas sistēmu, pusasis, stūrēšanas iekārtu, piedziņas vārpstas un to saistošas  detaļas. Šīs detaļas ietekmē  negadījumi, bedres, gan arī vienkārši detaļu nolietojums. Šeit svarīgi ir atcerēties, ka ritošās daļas remonta atlikšana var izmaksāt vairāk nekā sākotnēji, jo bojātā detaļa var negatīvi ietekmēt citas automašīnas sastāvdaļas un galvenais drošu pārvietošanos.

Mēs nodrošinām bojātās detaļas diagnozi un remontu.

 

Kad veikt ritošās daļas apskati?

Lai gan ir nepieciešams veikt auto apskati regulāri, tomēr dažādas vainas var piemeklēt automašīnu arī  negaidīti.

Ja dzirdat trokšņus un skaņas no automašīnas apakšas vai motora, ir nepieciešams veikt apskati un diagnosticēt vainu. Tādas pazīmes kā mašīnas svēršanās uz vienu pusi un nepareizs riepu nodilums liecina par ritošās daļas problēmām, kuras ir steidzami jāatrisina.

Kas ietilpst ritošās automašīnas daļas remontā?

Ritošās daļas remontā ietilpst:

  • stūres mehānisma remonts, kurā ietilpst stūres iekārtas izjaukšana, tehniskais novērtējums un detaļu maiņa. Pēc remonta veicam nepieciešamo pārbaudi, lai pārliecinātos, ka stūres mehānisms strādā pienācīgi.
  • amortizācijas sistēmas remonts, kurā ir amortizatoru, amortizatoru atbalstu un atsperu maiņa, kā arī bukšu un stabilizatora bukša maiņa un remonts.
  • bremžu sistēmas remonts, kurā ietilpst bremžu disku un kluču pārbaude un remonts, stāvbremzes un darba bremžu remonts un tamlīdzīgi.
  • riepu maiņa un balansēšana, kas nodrošina vienmērīgu riepu nodilumu.
  • apakšējās virsbūves pārbaude
  • eļļas noplūdes pārbaude

s parūpēsimies, lai Jūs uz ceļa justos droši!